מטבחים לבנים

מטבחים לבנים

מטבחים לבנים הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות. אפשר לומר שמדובר בצבע הפופולרי ביותר. בארן מטבחים קיימים מגוון דגמים מודרניים וקלאסיים.

לנו ב-ARAN מטבחים מגוון גדול, מעוצב ואיכותי שיהפוך את המטבח שלכם לחוויה.

מטבח לבן זו בחירה  שעושים רבים מלקוחותינו ויש לכך מספר סיבות?

  1. מטבח לבן גורם לכל חלל להיראות גדול ומרווח יותר.
  2. הצבע הלבן משרה אווירת ניקיון ורוגע
  3. המטבח הלבן משתלב עם כל צבע דבר המקל על עיצוב החלל של כל הבית.
  4. המטבח הלבן מתאים לאנשים שאוהבים שינויים- במקרה ומתחשק לחדש משהו בעיצוב ניתן לעשות זאת בעזרת החלפת הצבע לאביזרי המטבח ולא להחליף את המטבח כולו
מטבח מודרני בצבע לבן ועץ

מטבחים לבנים יכולים להשתלב נהדר עם צבעים נוספים. המעצבים של ארן מציעים מגוון וריאציות המשלבות את הלבן עם צבעים נוספים ובכך מעניקות אלמנת עיצובי חדשני ומעניין יותר.

הביקוש הרב למטבח הלבן התחיל בתחילת שנות ה-2000 כאשר אנשים שמו לב לאור הנעים שמקרין המטבח לבית. לנו במטבחי ARAN מטבחים לבנים שנבחרו למותג על ידי גדולי המעצבים מכל רחבי העולם. המטבח אותו אנו מייצרים נעשה באהבה רבה, איכות המטבח אצלנו היינה בלתי מתפשרת ולפני ייצוא המטבח הוא עובר בדיקת תקינות קפדנית במיוחד, מה שמבטיח לכם שנים רבות של הנאה ופרקטיות במטבח.
מטבחים לבנים קיימים במגוון דגמים ומחומרים שונים. בחירת החומר משפיע באופן ישיר על מחיר המטבח. המעצבים שלנו יעזרו לכם לבחור את החומר המתאים ביותר עבורכם, זאת מתוך התחשבות בתקציב שלכם ובצרכים האישיים של כל אחד.

בסניפי ארן מטבחים אתם יכולים לקבל ייעוץ והכוונה לגבי תכנון המטבח, מידע לגבי החומרים הקיימים בשוק וסגנונות עיצוביים חדשניים.

מטבח תוצרת איטליה