תצוגות מטבחים 2023

תצוגות מטבחים 2023

תצוגות המטבחים חושפת את שלל הסגנונות שקיימים בשוק ממודרני עד כפרי. כאשר קיבלתם החלטה לקנות מטבח, מומלץ לקבוע פגישה במספר אולמות תצוגה של מטבחים ולהתרשם מהמגוון העיצובי.

אז על מה כדאי לשים לב כאשר מגיעים לאולם התצוגה?

  1. חומרים: תשאלו מאילו חומרים ניתן להזמין מטבח ותתרשמו מרמת הגמורים של כל חומר.
  2. פרזול: תתרשמו מאיכות הפרזולים ע”י התנסות בפתיחת מגירות, קלפות, מתקני פרזול לפינות ועוד. בדקו את נוחות השימוש וטריקה שקטה של הדלתות.
  3. הרכבה: בדקו את רמת ההרכבה של המטבח – עובי גופים, רמת הפלס של הארונות והדלתות.

תצוגת מטבחים מאפשרת  ללקוח לחבר בין מטבח החלומות לבין המציאות. בתצוגת מטבחים  ניתן לקבל פרופורציות אמתיות של ארונות המטבח, להתרשם מטקסטורת החומרים והצבעים.

לפני שמגיעים לאולם התצוגה מומלץ לעשות “שיעורי בית” ולהתרשם מקטלוגים וירטואליים של מטבחים, על מנת לגבש כיוון עיצובי. לאחר שאתם קובעים פגישה באולם התצוגה המעצב של החברה יעזור לכם לגבש את הקונספט העיצובי ותוכלו לראות את המטבח שלכם בתלת ממד.

תצוגות מטבחים מאפשרות לכם לפתוח דלתות ומגירות, להציץ לתוך הארונות, לבחון כל שטח אחסון וכל זווית לעומק כמו כן בתצוגה תוכלו לראות את כל המוצרים הנלווים למטבח כגון: כיורים ברזים, חיפויי קיר וסוגי שיש.

מאחר ויש כיום כל כך הרבה סגנונות שונים של מטבחים, הכוללים שימוש במבחר חומרים, צבעים וטרנדים עיצוביים – תצוגות מטבחים הן הדרך הטובה ביותר לראות ולהתרשם.

חברת ARAN CUCINE

מחכים לכם באולמות התצוגה שלנו

סניף נתניה

תצוגת מטבחים בנתניה
מטבחים בנתניה ARAN CUCINE
מטבח מודרני עם ויטרינות
מטבח תוצרת איטליה

סניף חיפה

סניף ירושלים

מטבח כפרי בצבע תכלת
מטבחים בירושלים ARAN CUCINE
תצוגת מטבחים באילת
מטבחים באילת ARAN CUCINE

סניף אילת