מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה

מטבחי היוקרה הטביעו את חותמן בענף המטבחים. אדריכלים ומעצבי פנים משקיעים מחשבה כיצד ליצור את הקו העיצובי שישדר את היוקרה.

סגנונות המטבח היוקרתי:
  1. סגנון הוינטג’ המלכותי – בא לידי ביטוי בשילוב אלמנטים העשויים בעבודת יד, קרניזים מיוחדים, ידיות עם אבני סברובסקי ושילוב עיטורים עדינים בזהב או בכסף, שמשווים להם מראה אצילי, יוקרתי ומרשים.
  2. מגמת המטבחים המוסתרים – מגמת המטבחים המוסתרים באה לידי ביטוי בכמה אופנים כגון:
  • משטחים חכמים שבתוכם מותקנים האלמנטים השונים של המטבח (כגון מוצרי חשמל, גז, קולט אדים ואפילו ברז וכיור). מוצרים אלו בלחיצת כפתור נכנסים לתוך המשטח ו/או יוצאים ממנו. המשטחים החכמים מאפשרים למעשה ניצול מקסימלי של שטח המטבח. הם זמינים ונגישים בעת השימוש, אך מוסתרים כאשר אינם בשימוש.
  • מוצרי חשמל (כגון מקרר ו/או מדיח כלים) שמוסתרים מאחורי דלת של ארון מטבח, כשדלת המוצר החשמלי מחוברת למעשה לדלת הארון, כך שהפתיחה היא של דלת אחת בלבד.
מה מייחד את המטבח היוקרתי?
  • חומרי גלם מהדרג הגבוה ביותר אשר עומדים בכל  התקנים הבינלאומיים (OHSAS 18001  ,ISO 14001 ,IS0 9001  ו FSC).
  • ייצור במפעלים גדולים עם מכונות משוכללות העושות שימוש בננו טכנולוגייה.
  • פיתוח ועיצוב דגמי היוקרה נעשה ע”י מעצבים ואדריכלים בעלי שם עולמי כמו: Karim Rashid ו Ferruccio Laviani
  •  חלק מהאלמנטים במטבחי יוקרה עשויים בעבודת יד דבר המבליט את  רמת העיצוב והגימור במטבחים אלו.

ארן מטבחים מציגה מחלקה שלמה המתמחה בעיצוב מטבחים יוקרתיים מכל הסוגים עם רמת גימור מושלמת ועמידה בתקנים המחמירים ביותר שקיימים בשוק. אין ספק שישנו קהל גדול במיוחד שרוצה לצידו את המילה הנחשקת “יוקרה” ולנו יש את הכלים להצמיד לכם אותה. במטבחים מסוג זה השמים הם הגבול.

כאשר רוצים את המטבח המושלם והיוקרתי אין ספק שצריך להתחשב גם באלמנטים שמסביב כדוגמת: סגנון הרצפה, קירות מעוטרים בריקים או משהו אחר וחפצי נוי משלימים שעושים עבודה נהדרת.

המטבח היוקרתי הוא ללא ספק החותמת שמבדילה בין בית יוקרתי לבית רגיל.

ריהוט מטבח יוקרתי תוצרת איטליה
מטבחים יוקרתיים תוצרת איטליה

מטבחים יוקרתיים איטלקיים מיוצרים במחלקת RASTELLI. זוהי מחלקת היוקרה של ARAN. לפיתוח דגמי היוקרה הוזמנו שני אדריכלים בעלי שם עולמי Karim Rashid ו Ferruccio Laviani וכך נוצרה קולקציה המשלבת יוקרה איטלקית עם טרנדים בינלאומיים.

אז למה לבחור במטבח יוקרתי מבית ARAN ?
  1. כל מטבח שתבחרו יבטיח לכם ניצול מקסימלי של כל חלל, מהגדול ועד הקטן ביותר, תוך שמירה על איכות, מודולריות והתאמה לצרכים הבסיסים והמודרניים של כל אחד ואחד.
  2. סוד ההצלחה של מטבחי היוקרה מבית ARAN טמון בשימוש בטכנולוגיות חדשות וייחודיות לעיבוד עץ בצבעים בלעדיים. בנוסף שימוש בחומרים מתקדמים כמו גרניט פורצלן, זכוכית, חומרים עם עיבוד לייזר וחומר אשר מיוצר בטכנולוגיית נאנו- למינט FENIX זהו פיתוח חדשני המקנה יתרונות רבים.