מטבח פרובנס

מטבח פרובנס

מחפשים מטבח בסגנון פרובנס איכותי ומרהיב ביופיו ? אנו ב ARAN מטבחים מזמינים אתכם להתרשם ממגוון לא קטן של מטבחים בסגנון. מטבחים אלו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

אז למה לקנות ב ARAN ?

  1. טכנולוגיית הייצור מתבצעת ע”פ כל התקנים בינלאומיים (OHSAS 18001  ,ISO 14001 ,IS0 9001  ו FSC).
  2. מטבחי ARAN היא רשת ארצית שלה ארבעה סניפים –חיפה,ירושלים, נתניה ואילת.
  3. החברה עוסקת ביבוא מטבחים של חברת “ARAN” האיטלקית  שהיא אחת החברות המובילות באיטליה לייצור מטבחים.
  4. את המטבחים   המפוארים והמשובחים שלה מייצאת חברת ARAN ל-120 מדינות בעולם והיא נמנית על החברות המובילות בתחום ייצור המטבחים.
מטבח בסגנון פרובנס

בשנים האחרונות קיים רצון לשלב בין החמימות של הסגנון הכפרי לבין הסגנון המודרני. הסגנון הכפרי מאופיין בצבעים ובמרקמים שונים של עץ והסגנון המודרני מאופיין במראה נקי ו”קר” יותר. 

בשנים האחרונות  המעצבים פיתחו את מגמת המטבחים המשולבים. אלו מטבחים המשלבים חזיתות בגווני עץ יחד עם זכוכית חלבית או ויטראז’ים. כמו כן קיימת מגמה של בחירת גווני  עץ “מודרניים” יותר כגון אפור כהה או ירוק זית.

מטבח פרובנס מאופיין בקלאסיות ייחודית ובעיטורי עץ מופלאים. קהל גדול מאוד לא מוותרים על הסגנון הזה ובצדק. סגנון  הפרובנס מזכיר לנו את הילדות היפה שלנו, את המטבח בבית של סבתא, את הטעם של פעם שמעלה לנו זיכרונות כל כך טובים ונעימים

סגנונות העיצוב של מטבחי הפרובנס גדלים משנה לשנה, ואפשר לומר שאפילו גורמים לנו להפתעה כל פעם מחדש. אנו רואים אותם בצבעי תכלת ושמנת ובעיטורים מופלאים שהופכים את הנוכחות שלו לנעימה וכפרית במיוחד. מטבחים אלו היו מאופיינים מאוד בטירות ובאחוזות בחבל פרובנס שבצרפת ומשם התפרס לכל רחבי העולם.