מטבח כפרי

 

מטבחים כפריים של חברת ARAN

ARAN מטבחים היא חברה איטלקית המתמחה בעיצוב וייצור מטבחים כפריים.

המעצבים של ארן משקיעים בתכנון ועיצוב של כל דגם לפרטי פרטים. התכנון כולל בחירת חומרים, התאמת צבעים וידיות.

בשנים האחרונות ישנה דרישה בארץ לסגנון “כפרי- מודרני” או “כפרי לייט”. סגנון זה מתאפיין בחזיתות עם מסגרת, פתיחה אינטגרלית ללא ידיות, ארונות עליונים ללא קרניזים וצבעים קרים כגון: שחור, אפור ולבן.

מטבחים כפריים מאוד פופולריים בשנים האחרונות והמעצבים מנסים להתאים אותם לטרנדים עכשויים.

ארן מטבחים מציגה לכם את הדבר הבא במטבחים הכפריים. מטבחים איכותיים בעיצובים מרשימים במיוחד שישארו אקטואלים לאורך שנים רבות.

מטבחים כפריים בסגנון מודרני
מטבח כפרי שחור - ARAN CUCINE
אז מה עדיף מטבח כפרי או מודרני? 

המומחים שלנו יעשו לכם קצת סדר בכל הבלאגן. כיום אין ספק שמדובר בשאלה קשה מאוד, יכולות העיצוב הרבות מבלבלות הרבה מהלקוחות שמתחברים לשני הסגנונות.למטבח היום תפקיד מפתח בעיצוב הבית וזו גם אחת מההחלטות היותר קשות שצריך לקבל. המטבחים הכפריים מעניקים הרגשה מאוד חמה ונעימה בבית. ולכן בשנים האחרונות ישנה מגמה של חזרה לסגנון הכפרי.

כיום למטבח הכפרי יכולות דומות לשל המטבח המודרני, טריקה שקטה, מנגנון למניעת סגירת מגירות על אצבעות, פתיחת ארון בלחיצה ועוד. כמו כן בשנים האחרונות קיים טרנד הסתרה של אלמנטים שבעבר היו הסמל של הסגנון המודרני כדוגמת המקרר והתנור.

חברת ARAN מתמחה בייצור מטבחים כפריים  מאז 1967. המעצבים של ארן מומחים בעיצוב  הסגנון הכפרי עם כל האלמנטים הייחודיים שלו. כמו כן איכות ועיבוד חומרי הייצור בטכנולוגות מתקדמות ביותר במפעלי ארן באיטליה, יוצרות מראה מושלם ויוקרתי.

מטבח כפרי בצבע אפור
מטבח מעוצב בסגנון כפרי -ARAN CUCINE

בארן מטבחים המטבח הכפרי עשוי מעץ מלא ועומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים בנוגע לאיכות חומרי הייצור. בארן דואגים לבריאת הלקוחות וחשיבה לעתיד, לכן מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים אשר מיוצרים מחומרים ידידותיים לסביבה. 

ניתן להתרשם מאיכות המטבחים שלנו באולמות התצוגה ב: חיפה, נתניה, ירושלים ואילת.

חברת ARAN רואה חשיבות רבה בשמירה על משאבי הטבע, לכן אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. סטנדרטים אלו באים לידי ביטוי בכל הנוגע לכריתת עצים בדרך חוקית ושמירה על איכות הסביבה.

רבים מאיתנו מכירים את המטבחים הכפריים מעץ שמהם ראינו לא יותר מ-5 דגמים שונים ודי סטנדרטיים. כיום, כמעט בלתי אפשרי למנות את סגנונות העיצוב המשולבים שמטבח זה יכול להעניק כדוגמת: כפרי מודרני, כפרי קלאסי, כפרי משולב ועוד. אנו בארן מטבחים נציג בפניכם פריסה גדולה במיוחד של דגמי מטבחים כפריים. דגמים אלו יתאימו לכל בית באשר הוא.

מטבח בסגנון כפרי
מטבח כפרי- ARAN CUCINE
שקופית קודמת
שקופית הבאה