מטבח שחור

מטבחים שחורים מעוצבים  של חברת ARAN CUCINE

המטבח השחור מעניק מראה חדשני לבית כולו וברגע שהוא עשוי מחומרים איכותיים הוא יוצר מראה יוקרתי ומעוצב.

עיצוב מטבחים שחורים מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות מטבח שחור מודרני ומטבח שחור כפרי.

מטבח שחור כפרי: סגנון זה משלב בין הכפרי למודרני. החזיתות בעלות מסגרת בגדלים שונים והן  עשויות מעץ מלא, MDF צבועה או פולימר. בדרך כלל בסגנון הזה מוסיפים ידיות ומוצרי חשמל מעוצבים בסגנון כפרי. כמו כן ניתן לשלב  את הצבע השחור עם אבזור ופרזול בצבע כסף או זהב.

מטבח שחור מודרני: סגנון זה  מייצג חדשנות ומתאפיין בקווים ישרים. זהו עיצוב בעל גימור נקי ללא ידיות ושילוב של מוצרי חשמל אינטגרליים. סגנון זה מתחלק למספר קטגוריות  וחומרי ייצור:

מטבח מודרני שחור עם אי
מטבח שחור ARAN CUCINE

מטבח שחור מט: ישנם מספר חומרים שיכולים לתת את האפקט של שחור מט והם: זכוכית מט, פולימר, למינט לחץ גבוהה, ופורמייקה פניקס נאנו שהוא אחד הפופולריים ביותר. רוב הלקוחות שמחפשים מטבח שחור מט מעדיפים מטבח נאנו וזאת מהסיבה שפורמייקה פניקס נאנו עמידה בפני שריטוט.

מטבח שחור מבריק: מטבח בסגנון זה יכול להיות עשוי מזכוכית מבריקה, שלייפ לק, למינט לחץ גבוהה ופולימר.

מטבח שחור ועץ: זהו עוד סגנון עיצובי מאוד פופולרי בשנה האחרונה. הסיבה לכך היא החשש של הלקוחות שמצד אחד מאוד רוצים מטבח שחור מצד שני מאוד חוששים מכך שהוא ייצור אווירה קודרת וקרירה, ולכן מוסיפים אלמנטים של עץ שמכניס חמימות לעיצוב.

מטבח מודרני בצבע שחור

ניתן להתרשם מכל סגנונות העיצוב באולמות התצוגה שלנו. המעצבים של ארן מטבחים ישמחו לעצב את מטבח החלומות שלכם. בפגישה המעצב ישאל לאיזה סגנון עיצובי אתם מתחברים ומה התקציב שלכם. לאחר מכן תקבלו תכנון בהתאם לדרישות ולתקציב, תוך התחשבות בפונקציונליות של המטבח.

עיצוב מטבחים שחורים

עולם עיצוב המטבחים משתנה והדרישה למטבח לבן התהפכה בן רגע למטבח שחור.

בשנה האחרונה חלה עלייה בדרישה למטבחים שחורים או בגוונים כהים. כמו כן הרבה מהעיצובים החדשניים משלבים בין צבעים כהים לבהירים ולעץ. למרות שהמטבח השחור נהיה מאוד אפנתי, חשוב לקחת בחשבון מספר דברים:

  • הצבע הכהה מקטין את החלל ולכן מטבח שחור מתאים לחללים גדולים יותר. במידה וקיים חלל קטן יחסית ועדיין מאוד רוצים ליצור את המראה החדשני, מומלץ לשלב שני צבעים אחד בהיר ואחד כהה ובכך למנועה הקטנת חלל.
  • תחזוקה וניקיון המטבח מושפעים מאיכות החומר. חשוב לבחור חומר איכותי שעומד בתקנים בינלאומיים ומייוצר בטכנולוגיות מתקדמות כגון: חומרי למינט לחץ גבוהה, נאנו פניקס, עץ מלא וכו’.
מטבח שחור תוצרת איטליה