מטבחים בקריות

אנו מזמינים אותך לבקר בסניף הקרוב ביותר לקריות, הממוקם בחיפה. לפרטים נוספים

מחפשים מטבחים בקריות ? אנו מזמינים אתכם לסניף שלנו ברח' ההסתדרות 72, בחיפה הממוקם מספר דקות נסיעה בלבד מהקריות.

בסניף תוכלו להתרשם מהמטבחים האיכותיים שברשותנו ולקבל ייעוץ חינם אודות המטבח המתאים ביותר עבורכם. אדריכל מטעמנו יעמוד לרשותכם ויכוון אתכם למטבח המושלם שחלמתם עליו. מטבחים בקריות יש לא מעט אבל מטבחים איכותיים ויפים כמו ב ARAN לא תמצאו. באתר האינטרנט שלנו תוכלו לצפות בכל הדגמים אם מדובר בסגנון מודרני או כפרי זאת כבר ההחלטה שלכם.
אתם מוזמנים לעשות סיור באתר ולהתרשם ואנו נשמח לעמוד לרשותכם על כל שאלה שתרצו לשאול וכמובן נשמח לשרת אתכם נאמנה.

המגוון הרב והעצום ששוק המטבחים מציע היינו גדול במיוחד ,מגוון ומסוגנן בכל אופן שהוא. חשוב לדעת שתכנון נכון עם מחשבה בריאה יכול להביא לתוצאות טובות מאוד מבחינת איכות החיים בשלב שלאחר התקנת המטבח. בדורות הקודמים מטבחים נועדו אך ורק להכנת מזון ולאחסון פריטים הקשורים למטבח.
היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וחלל המטבח תפס חלק משמעותי מאוד בקרב מעצבי הבתים מה גם שקיימים בתים שמתייחסים למטבח כאל "מקדש" ובצמוד אליו מקימים חדרון קטן העונה לשם "מטבחון".

אולם תצוגה מרשים במיוחד  מחכה לכם ברח' ההסתדרות 72, חיפה. כאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב  של מטבחים מכל הסוגים כדוגמת: מודרני, כפרי, קלאסי ועוד. אנו ב ARAN מטבחים מביאים לכם את מיטב הדגמים המובילים בארץ ובעולם ומתאימים את המטבח לפי דרישותיו של הלקוח. ARAN מטבחים היינה חברה מובילה בעולם לייצור מטבחים איכותיים, מעוצבים ופרקטיים.

סניף חיפה

רחוב ההסתדרות 72

טלפון: *5403

אימייל: aran@012.net.il

כתבות מומלצות

מטבח – הנקודות החשובות

1 בנובמבר 2020

קנייה בטוחה

27 באוקטובר 2020

מטבח קבלן- ממה כדאי להיזהר?

24 בספטמבר 2020

מטבחים שחורים

12 באוגוסט 2020