מטבחים בנצרת

אנו מזמינים אותך לבקר בסניף הקרוב ביותר לנצרת, הממוקם בחיפה. לפרטים נוספים

מחפשים מטבחים בנצרת? התקשרו עוד היום בטל: 5403* אנו מזמינים אתכם במרחק נסיעה קצר להגיע לסניף שלנו בעפולה רח' קהילת ציון 35. בהגיעכם למקום תוכלו להתרשם מאיכות ייצור יוצאת דופן ומעיצובים מדהימים מעוררי השראה.

בסניף זה אנו דואגים לחדש את הקולקציה ולמכור את המטבחים שקיימים בתצוגה על מנת להישאר מעודכנים בדגמים הרלוונטיים ביותר לאורך כל הדרך. המטבחים שתמצאו בסניף שלנו מיוצרים באיטליה ועוברים מספר בדיקות העומדות בתקנים המחמירים ביותר בייצור מטבחים, כולל התו תקן המחמיר של איכות הסביבה. תושבי נצרת מהיום לא צריך להרחיק בשביל למצוא מטבח איכותי מהשורה הראשונה. בעבר מטבחים בנצרת היו מעטים אך כיום ואם הביקוש המתגבר קיימים סניפים במרחק נסיעה קצר במיוחד מביתכם.

המגוון הרב והעצום ששוק המטבחים מציע היינו גדול במיוחד ,מגוון ומסוגנן בכל אופן שהוא. חשוב לדעת שתכנון נכון עם מחשבה בריאה יכול להביא לתוצאות טובות מאוד מבחינת איכות החיים בשלב שלאחר התקנת המטבח. בדורות הקודמים מטבחים נועדו אך ורק להכנת מזון ולאחסון פריטים הקשורים למטבח.
היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וחלל המטבח תפס חלק משמעותי מאוד בקרב מעצבי הבתים מה גם שקיימים בתים שמתייחסים למטבח כאל "מקדש" ובצמוד אליו מקימים חדרון קטן העונה לשם "מטבחון".

אולם תצוגה מרשים במיוחד  מחכה לכם ברח' ההסתדרות 72, חיפה. כאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב  של מטבחים מכל הסוגים כדוגמת: מודרני, כפרי, קלאסי ועוד. אנו ב ARAN מטבחים מביאים לכם את מיטב הדגמים המובילים בארץ ובעולם ומתאימים את המטבח לפי דרישותיו של הלקוח. ARAN מטבחים היינה חברה מובילה בעולם לייצור מטבחים איכותיים, מעוצבים ופרקטיים.

סניף חיפה

רחוב ההסתדרות 72

טלפון: *5403

אימייל: aran@012.net.il

כתבות מומלצות

קנייה בטוחה

27 במאי 2019

איך בוחרים מטבח

מטבח – הנקודות החשובות

1 במאי 2019

איך בוחרים מטבח

עיצוב מטבחים

23 בפברואר 2019

ARAN CUCINE בוועידת בנייה פרטית

9 באוגוסט 2018