מטבחים במטולה

אנו מזמינים אותך לבקר בסניף הקרוב ביותר למטולה, הממוקם בחיפה. לפרטים נוספים

מטבחים איכותיים במיוחד העומדים בתו התקן הבינלאומי המחמיר. מעכשיו גם למי שמחפש מטבחים במטולה.

בסניף ARAN הקרוב לביתכם תוכלו להתרשם מהמגוון הגדול של מטבחים מכל הסוגים. אוהבים סגנון כפרי או מודרני ? מעוטר או משודרג ? אתם תחלמו ואנחנו נגשים לכם את החלום. מטבח הוא אחד מהמקומות החשובים ביותר בבית ומלבד המקום להכין בו אוכל הוא משמש גם כחלק נכבד מאוד מעיצוב הפנים של הבית. לכן לא די בכך שיהיה מטבח בבית אלא צריך לדאוג למטבח שבוצעה עליו מלאכת מחשבת של עיצוב ופרקטיקה יחד.
המטבח של חברת ARAN מספקים נוחות שימוש מרבית במטבח וכמובן שהאיכות שלהם משמרת אותם לאורך שנים רבות כך שתיהנו גם ממטבח מעוצב
פרטים ליצירת קשר טל: 5403*
הסניפים שלנו >>
סניף חיפה: רח' ההסתדרות 72
סניף עפולה: רח' קהילת ציון 35 (בנין סלקום)
סניף ירושלים: רח' כורש 4
סניף אילת: רח' אילות 25
סניף נתניה:גיבורי ישראל 10
אימייל: aran@012.net.il
נשמח לענות על כל שאלה ופנייה ולייעץ לכם בבחירת המטבח המתאים ביותר עבורכם

המגוון הרב והעצום ששוק המטבחים מציע היינו גדול במיוחד ,מגוון ומסוגנן בכל אופן שהוא. חשוב לדעת שתכנון נכון עם מחשבה בריאה יכול להביא לתוצאות טובות מאוד מבחינת איכות החיים בשלב שלאחר התקנת המטבח. בדורות הקודמים מטבחים נועדו אך ורק להכנת מזון ולאחסון פריטים הקשורים למטבח.
היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וחלל המטבח תפס חלק משמעותי מאוד בקרב מעצבי הבתים מה גם שקיימים בתים שמתייחסים למטבח כאל "מקדש" ובצמוד אליו מקימים חדרון קטן העונה לשם "מטבחון".

אולם תצוגה מרשים במיוחד  מחכה לכם ברח' ההסתדרות 72, חיפה. כאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב  של מטבחים מכל הסוגים כדוגמת: מודרני, כפרי, קלאסי ועוד. אנו ב ARAN מטבחים מביאים לכם את מיטב הדגמים המובילים בארץ ובעולם ומתאימים את המטבח לפי דרישותיו של הלקוח. ARAN מטבחים היינה חברה מובילה בעולם לייצור מטבחים איכותיים, מעוצבים ופרקטיים.

סניף חיפה

רחוב ההסתדרות 72

טלפון: *5403

אימייל: aran@012.net.il

כתבות מומלצות

מטבח – הנקודות החשובות

1 בנובמבר 2020

קנייה בטוחה

27 באוקטובר 2020

מטבח קבלן- ממה כדאי להיזהר?

24 בספטמבר 2020

מטבחים שחורים

12 באוגוסט 2020