מטבח סהרה

מטבח סהרה – טרנד זמני או גוון שיהיה אקטואלי לעוד הרבה שנים?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מטבחים בגוון סהרה הפכו לפופולריים במיוחד. זהו גוון שמשתלב כמעט עם כל צבע ולכן הצבע הטרנדי הזה יהיה אקטואלי לעוד הרבה שנים. בארן מטבחים קיימים מגוון דגמים מודרניים וקלאסיים בגווני סהרה. וניתן להזמין אותם במגוון חומרים.

מטבח סהרה זו בחירה  שעושים רבים מלקוחותינו ויש לכך מספר סיבות?

  1. מטבח בגוון סהרה גורם לכל חלל להיראות גדול ומרווח יותר.
  2. סהרה הוא גוון בהיר המשרה אווירת ניקיון רוגע וחמימות.
  3. מטבח בגוון סהרה ישתלב עם כל צבע דבר המקל על עיצוב החלל של כל הבית.
  4. מטבח סהרה מתאים לאנשים שאוהבים שינויים- במקרה ומתחשק לחדש משהו בעיצוב ניתן לעשות זאת בעזרת החלפת הצבע לאביזרי המטבח ולא להחליף את המטבח כולו

 

מטבח בגוון סהרה יכול להשתלב נהדר עם גווני עץ שחור או חום כהה. המעצבים של ארן מציעים מגוון וריאציות המשלבות את גוון הסהרה עם צבעים נוספים ובכך מעניקות אלמנת עיצובי חדשני ומעניין יותר.

אצלנו במטבחי ARAN מעצבי החברה תכננו מגוון דגמים בצבעי סהרה העשויים ממגוון רחב של חומרים כגון:  פורמייקה, נאנו, שלייפ לק, עץ מלא ופולימר. בחירת החומר משפיע באופן ישיר על מחיר המטבח. המעצבים שלנו יעזרו לכם לבחור את החומר המתאים ביותר עבורכם, זאת מתוך התחשבות בתקציב שלכם ובצרכים האישיים של כל אחד.

 

המטבח אותו אנו מייצרים נעשה באהבה רבה, איכות המטבח אצלנו היינה בלתי מתפשרת ולפני ייצוא המטבח הוא עובר בדיקת תקינות קפדנית במיוחד, מה שמבטיח לכם שנים רבות של הנאה ופרקטיות במטבח.

באולמות התצוגה של ארן קוצ’ינה אתם יכולים לקבל ייעוץ והכוונה לגבי תכנון המטבח, מידע לגבי החומרים הקיימים בשוק וסגנונות עיצוביים חדשניים.

 

מטבח סהרה בבתי לקוחות

מטבח סהרה בסגנון כפרי

שקופית קודמת
שקופית הבאה

קטלוג מטבחים חברת ARAN