מטבח מעוצב או פרקטי ?

מטבח תוצרת איטליה

מטבח מעוצב? מטבח פרקטי? מה עדיף לדעתכם? כל התשובות במאמר הבא>
המטבח הוא אולי המקום בבית שהושקעה בו המחשבה הרבה ביותר הן בהיבט העיצובי והן בהיבט המעשי/פרקטי. אנו רואים בבתים רבים מטבחים מדהימים אבל שואלים את עצמנו את שאלת השאלות, האם המטבח נועד לייפות את הבית או שמא הוא נועד להכנת מזון, אחסון מזון ולמקום שכייף להיות בו במהלך הבישולים. אז מה שקורה בשנים האחרונות שני התפקידים המרכזיים של המטבח התחברו וכיום אתם יכולים להבטיח לעצמכם מטבח מעוצב ופרקטי במיוחד שיעניק לכם שעות של הנאה ואווירה נעימה במיוחד.

במטבח המוצג מעלה (דגם Bijou) אנו רואים מטבח שהוא מעוצב להפליא ועם המון מחשבה בתכנון, מדובר באחד מרבים של מטבחי ארן שמציעים פרקטיקה ועיצוב יחד. ניתן להבחין בקלות שבהתנהלות שיש למטבח הזה להציע. על האי כיריים בצד שמאל, ברז מים בצד ימין ומרחב עבודה גדול במרכז נותנים לנו ביחד הרמוניה נהדרת בבישול ובהכנת המזון. מתחת לאי ארונות ומגרות בהן אפשר לאחסן כל מה שעולה על רוחנו, ישנה גם אפשרות להציב מדיח כלים כך שעבודת הניקיון של הכלים תהיה פשוטה בהרבה.

כל מטבח של חברת ארן גמיש במיוחד מבחינה עיצובית, אדריכל יעמוד לרשותכם ויחד תתכננו את המטבח המתאים ביותר עבורכם, לכל מטבח מבחר צבעים גדול מאוד וכמובן חומרי גלם שונים וציפויים אותם אתם תחליטו לפי התאמה אישית.

עיצוב מטבח כפרי

עיצוב מטבח כפרי

כתבות מומלצות

עוד מטבחים מומלצים