מטבחים כפריים – הקלאסיקה שתמיד חוזרת

הקודם
הבא

מטבח כפרי או מודרני? מה עדיף?

כיום אין ספק שמדובר בשאלה קשה מאוד. למטבח היום תפקיד מפתח בעיצוב הבית ובחירת סגנון היא אחת מההחלטות היותר קשות.

המטבח הכפרי הוא הבחירה בקלאסיקה שתמיד תהיה אקטואלית. רבים מאלו שהתלבטו בבחירת הסגנון העיצובי, לבסוף בחרו מטבח כפרי בטענה שהוא ישאר אקטואלי לאורך זמן.

כיום למטבח הכפרי יכולות דומות לשל המטבח המודרני:
  • פרזול מתקדם: טריקה שקטה, פתיחת ארון בלחיצה ידיות אינטגרליות ועוד.
  • הסתרת מוצרי חשמל: טרנד הסתרה של אלמנטים שבעבר היו הסמל של המטבח כדוגמת המקרר והקולט אדים.
  • צבעים עדכניים: בעבר המטבח הכפרי היה מתאפיין בצבעים חמים כגון: בז' או צבעי עץ למינהם. כיום לסגנון הכפרי נכנסים צבעים מודרניים וקרירים יותר כגון  שחור ואפור.
מטבח כפרי
מטבח בסגנון כפרי- חברת ARAN CUCINE

אז למה לקנות מטבח כפרי ב ARAN מטבחים?

  • עיצוב איטלקי: חברת ARAN מתמחה בייצור מטבחים כפריים  מאז 1967. המעצבים של ארן מומחים בעיצוב  הסגנון הכפרי עם כל האלמנטים הייחודיים שלו.
  • חומרי ייצור: בארן מטבחים המטבח הכפרי עשוי מעץ מלא או MDF בצביעת שלייף לק. החומרים עומדים בכל התקנים הבינלאומיים של עמידות החומר ושמירה על איכות הסביבה והבריאות.
  • איכות ועיבוד חומרי הייצור – ייצור המטבחים נעשה ב- 7 מתקני ייצור  באיטליה. מפעלים אלו משתמשים בטכנולוגות מתקדמות ביותר אשר מביאות את המוצר לרמת גימור העומדת בסטנדרתים בינלאומיים ויוצרות מראה מושלם ויוקרתי.
  • מעל 20 שנות ניסיון בשוק הישראלי: ארן מטבחים הינה חברה וותיקה, מקצועית ואמינה עם הרבה המלצות וגלריה עשירה של מטבחים בבתי לקוחות.

  • קנייה בטוחה: למעוניינים ניתן לקבל ערבות בנקאית. אנו מתחייבים לעמוד בכל ההתחייבויות שלנו כלפי הלקוחות.

מטבח בסגנון כפרי מודרני
מטבח כפרי שחור - ARAN CUCINE

מספר המלצות שיעזרו לכם להתחיל את התהליך:

מדידה עצמית של חלל המטבח–  מודדים את קירות המטבח, מיקום החלונות בקיר, מידות החלונות, מיקום הדלתות , נקודות חשמל /גז ומים קיימות.

תקציב– מחליטים מה התקציב שאני מוכן להשקיע במטבח? הגדירו תקציב עם אחוזי סטייה שתוכלו לעמוד בהם, ואיתו תצאו לשטח כדי לבדוק ולהתרשם משלל הדגמים המרשים שמציגות החברות הרבות העוסקות בתחום. כך תמנעו מעצמכם בלבול ותהיו ממוקדים במה אתם צריכים, רוצים ויכולים להרשות לעצמכם.

עיצוב– כדי לעשות שיעורי בית לפני שמגיעים לחנות. המגוון הרחב של הדגמים והצבעים הקיימים בשוק יכול לבלבל ולכן כדי למקד את עצמינו לאיזשהו סגנון וגוון אליו אתם מתחברים יותר, על מנת שלא "נטבע" בים האפשרויות הקיימות. למרות שטעמכם האישי הוא הקובע, חשוב מאוד לפנות למתכנן או מעצב מטבחים מקצועי המתמחה בתחום, מכיר את האפשרויות הרבות של תכנון ובניית מטבח חדש, ושיודע להתאים אותו לטעמכם ולתקציב שתכננתם.

מטבח בסגנון כפרי
מטבח כפרי- ARAN CUCINE

מטבח כפרי?

מטבח בעיצוב כפרי מעץ מלא. תוצרת איטליה

מטבח בעיצוב כפרי ARAN CUCINE

מטבח מודרני?

מטבח בסגנון מודרני עם אי

מטבח מודרני – ARAN CUCINE

כתבות מומלצות

עוד מטבחים מומלצים