מה הייחודיות של מטבחי היוקרה ?

מה הייחודיות של מטבח יוקרה? הדעות נעות לכאן ולכאן, לכן המומחים שלנו כתבו מאמר שיעשה לכם קצת סדר בכל מה שקשור לייחודיות של מטבחי היוקרה.
אורח החיים היוקרתי
מביא לנו אפשרויות רבות של סגנון חיים יוקרתי. אחד מהאלמנטים הבולטים ביותר של סגנון חיים יוקרתי הוא ללא ספק עיצוב הבית ככלל והמטבח בפרט. אדריכלים ומעצבי פנים בכל רחבי העולם משקיעים שעות עבודה ומחשבה רבות על מנת להפוך את בתינו ליוקרתיים ונעימים יותר למגורים. כמובן שאחד מהסעיפים העיקריים בתכנון ועיצוב סביבת המגורים הוא המטבח. כיום, חברות מטבחים רבות שמכבדות את עצמן מחזיקות מספר אדריכלים ומעצבים על מנת לתכנן לכם את המטבח היוקרתי המושלם.
מטבח יוקרתי בדרך כלל יתוכנן בקפידה רבה תוך דגש על פרטים קטנים במיוחד. הייחודיות של מטבחי היוקרה היא כמובן בתכנון ובעיצוב המיוחדים. מטבח יוקרתי מתוכנן כך שנראה כמה שפחות אלמנטים כמו סכו"ם, צלחות, טוסטרים ועוד. במקרים מסוימים אפילו את התנור והמקרר מסתירים מה שהופך את המטבח למיוחד ומזמין. עיצוב המטבח חייב להישאר אלגנטי במיוחד כך שישדר יוקרה מכל זווית שעליו תסתכלו.

לנו בארן ישראל 20 שנות מוניטין ומספר רב של לקוחות חוזרים וממליצים, כמו כן לנו מגוון רחב של מטבחי יוקרה איכותיים, אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מסניפינו ולהתרשם ממטבחים יוקרתיים ואיכותיים המיוצרים באיטליה מחומרים מובילים שיהפכו את המטבח שלכם לחוויה של ממש.

מטבח יוקרתי בסגנון קלאסי
מטבח יוקרתי aranisrael.co.il

 

 

אז מה עדיף? מטבח יוקרתי מודרני? או אולי מטבח קלאסי?
יש כאלה שיגידו שמדובר בשאלת מיליון הדולר. מטבח יוקרתי יכול להיות בכל סגנון באשר הוא. יש רבים המשייכים את המטבח היוקרתי דווקא לסגנון המודרני אך זוהי טעות גדולה נסינו לעשות לכם מעט סדר בדברים.
דווקא רוב המטבחים היוקרתיים מקוטלגים תחת הקטגוריה מטבח כפרי יוקרתי קלאסי. אין ספק שבשורה התחתונה מדובר בעניין של טעם ואנו יכולים להעיד בנושא זה בעל המאה הוא בעל הדעה גם.
ברחבי העולם אפשר לראות ברוב הבתים של האלפיון העליון דווקא את הסגנון הכפרי הגדוש בעיטורים רבים ובטקסטורות שונות שהופכות אותו למיוחד ויוקרתי.

אז מה עדיף ? זה כבר עניין של טעם, לא בהכרח שבית עם עיצוב מודרני יכלול בתוכו מטבח מודרני יוקרתי אלא יכול מאוד להיות שתמצאו מטבח בסגנון כפרי, אבל לא משנה הסגנון המטבח היוקרתי כבר ייתן את ה-SHOW כמו שרק מטבח בסגנון הזה יכול לתת.

מטבח מעוצב עם אי עגול
מטבח מעוצב aranisrael.co.il

 

איך הפך המטבח היוקרתי לסמל של יוקרה בבית?
בעבר שימש המטבח בעיקר כמקום לאחסון מוצרי מזון באשר הם וכמובן עיקרו היה להכנת מזון מכל הסוגים. עם השנים ובעקבות זיהוי הפוטנציאל הטמון ביכולת הייצור המדהימה של יצרניות המטבחים הפך המטבח לסמל עיצוב ולשדרוג ממשי בסגנון הבית. אפשר לומר שבית המוגדר כיוקרתי לא יכול לקבל את התואר הנחשק הזה מבלי שיהיה מורכב בו מטבח יוקרתי.

אז מה מבדיל בין מטבח יוקרתי למטבח רגיל ? התשובה היא פשוטה, כמובן שהעיצוב. מטבח יוקרתי יכול להיות בסגנון כפרי, קלאסי או מודרני. עיצוב יוקרתי מאופיין בדרך כלל בעיטורים מרהיבים, בנגיעות מושלמות, וכמובן בחומרי הגלם האיכותיים שמקנים לו את הפנים המושלמות שמולבשות על מטבח יוקרתי.

מה העלות של מטבח יוקרתי ? עלותו של המטבח היוקרתי בדרך כולל עולה במספר אחוזים על מטבחים בסגנונות אחרים. עלותו של מטבח יוקרתי יכולה להגיע פעמים רבות לסכומים של למעלה מ-200,000 ש"ח. חומרי הגלם מהם מופק מטבח זה הינם איכותיים ויקרים במיוחד, ובדרך כלל עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים לייצור מטבחים.

מטבח בסגנון אנגלי יוקרתי
מטבח אנגלי aranisrael.co.il

לנו בארן ישראל, 20 שנות מוניטין ומספר רב של לקוחות חוזרים וממליצים. הנכם מוזמנים להגיע להתרשם ממגוון רחב של מטבחים יוקרתיים בעיצובים מיוחדים שיהפכו את הבית שלכם למקום יוקרתי ומועצב יותר.
אנו בארן מטבחים מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו למטבחים יוקרתיים באחד מסניפינו השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לנו בארן מטבחים 20 שנות מוניטין ומגוון רחב של לקוחות חוזרים וממליצים, כל ייצור המטבחים מתבצע באיטליה על ידי מכשור מתקדם במיוחד אנו תמיד נשמח לתת לך שירות יעיל ומהיר!
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו להתרשמות ולייעוץ על ידי המומחים שלנו,
לנו בארן ישראל מגוון רחב של מטבחים מודרניים בסניפינו הממוקמים בפריסה ארצית

כתבות מומלצות

עוד מטבחים מומלצים