• Met מטבח
  • Met מטבח
  • Met מטבח
  • Met מטבח

Met

אזור מגורים נעים. יש מידה אחת: 256 סנטימטר. זה זמין בצבעי Volare עץ: עץ אלון טבק, עץ אלון גרפיט, עץ אלון כהה, אלון בהיר, אלון דובדבן, עץ אלון סגול, כתום אלון, אלון לבן, אלון קינמון. זה הוא שילוב מושלם בין עיצוב, החלל, טכנולוגיה ומקורי. מוצר זה אישור CE, הבטחת בטיחות של מקום העבודה המקומית. החברה תורמת להגנה על איכות הסביבה באמצעות צבע על בסיס מים לחלקי עץ מט. "הבית החכם" מותקן למטבח עם מנגנון הארכה קל ונוח. חיישני בטיחות לבדוק שאין חפצים שימנעו את סגירתו בתנועות של העטיפה. במקרה של מכשולים, הסגירה מפסיקה מייד תנועה. מכסה המנוע והרז הם נשלפים.
Met, מטרופולין עתידי מטבח, נובע מהצורך ליצור רהיטים לחלל קטן שמצטרף יחד את כל הפונקציות טיפוסיות של מטבח בבלוק תמיכה עצמית אחד, מבלי להקריב את השימושיות. Met הוא מעשי ופונקציונלי; זה מרחיב וסוגר לפי צורך עם תנועה פשוטה.
גמישות, גמישות, מודולריות, קלה שימוש ואפשרויות תצורה רבות בעקבות המגמה של השנים האחרונות כדי ליצור חלל מותאם פתוחות אל סביבת עבודה מקומית. זהו סיכום מושלם של הרמוניה בין שורות, צורה וחומר. Met זמין בשני גדלים: 196 סנטימטר ו 256 סנטימטר.