מטבחים בחיפה

kitchens-haifa-מטבחים-בחיפה

אם אתם מחפשים מטבחים בחיפה, אנו מזמינים אתכם לסניף שלנו שברחוב ההסתדרות 72 חיפה. בסניף נוכל להמליץ לכם על המטבח הטוב ביותר עבורכם. בחירת מטבח היא בהחלט משימה לא פשוטה אם כי מהנה מאתגרת וחווייתית.
אין ספק שהוותק והמוניטין של חברת ארן מטבחים (Aran Cucine) הפך אותה לחברה בעלת שם עולמי מוביל בקטגוריית "מטבחים". לחברה כלים חדשניים של ייצור ופיתוח מהמובילים בעולם ההופכים את ייצור המטבח למדויק יותר ובעל רמת גימור מדרגה ראשונה. חומרי הגלם שבהם משתמש החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר.
לכן לפני שאתם בוחרים מטבח אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו על מנת להתרשם מהיתרונות הגדולים שמציעה החברה ומדגמים מרהיבים ויפים שיהפכו את הבית שלכם לחוויה. במטבחי ארן בחיפה אנו נדאג לכם למטבח הטוב ביותר עבורכם התפור בדיוק למידות שלכם.

קרא עוד

המגוון הרב והעצום ששוק המטבחים מציע היינו גדול במיוחד מגוון ומסוגנן בכל אופן שהוא. חשוב לדעת שתכנון נכון עם מחשבה בריאה יכול להביא לתוצאות טובות מאוד מבחינת איכות החיים בשלב שלאחר התקנת המטבח. בדורות הקודמים מטבחים נועדו אך ורק להכנת מזון ולאחסון פריטים הקשורים למטבח.
היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וחלל המטבח תפס חלק משמעותי מאוד בקרב מעצבי הבתים מה גם שקיימים בתים שמתייחסים למטבח כאל "מקדש" ובצמוד אליו מקימים חדרון קטן העונה לשם "מטבחון".

אולם תצוגה מרשים במיוחד המציג מספר רב של מטבחים מכל הסוגים כדוגמת: מודרני, כפרי, קלאסי ועוד. אנו ב ARAN מטבחים מביאים לכם את מיטב הדגמים המובילים בארץ ובעולם ומתאימים את המטבח לפי דרישותיו של הלקוח. ARAN מטבחים היינה חברה מובילה בעולם לייצור מטבחים מכל הסוגים עם למעלה מ-2000 אולמות תצוגה בכל רחבי העולם.

סניף חיפה

רחוב ההסתדרות 72

טלפון: *5403

אימייל: aran@012.net.il

כתבות מומלצות

ARAN CUCINE בוועידת בנייה פרטית

שיפוץ מטבחים

שיפוץ מטבחים

עיצוב מטבח מודרני – מדוע זה המטבח הטוב ביותר עבורנו

לאב 13 | ארן מטבחים | מטבחים מודרניים

תוספות למטבח – השינוי הגדול של הפרטים הקטנים