מטבחים בחיפה

אם אתם מחפשים מטבחים בחיפה, אנו מזמינים אתכם לסניף שלנו שברחוב ההסתדרות 72 חיפה. בסניף נוכל להמליץ לכם על המטבח הטוב ביותר עבורכם. בחירת מטבח היא בהחלט משימה לא פשוטה אם כי מהנה מאתגרת וחווייתית.
קיים מבחר גדול של חברות מטבחים בחיפה אולם הוותק והמוניטין של חברת ARAN CUCINE הפך אותה לחברה בעלת שם עולמי מוביל בקטגוריית "מטבחים". לחברה כלים חדשניים של ייצור ופיתוח מהמובילים בעולם ההופכים את ייצור המטבח למדויק יותר ובעל רמת גימור מדרגה ראשונה. חומרי הגלם שבהם משתמשת החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר.
לכן לפני שאתם בוחרים מטבח אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו על מנת להתרשם מהיתרונות הגדולים שמציעה החברה ומדגמים מרהיבים ויפים שיהפכו את הבית שלכם לחוויה. במטבחי ארן בחיפה אנו נדאג לכם למטבח הטוב ביותר עבורכם התפור בדיוק למידות שלכם.

ל ARAN מטבחים יתרון בולט על פני חברות מתחרות של מטבחים בחיפה והוא הניסיון והותק בשוק המטבחים בחיפה. ארן מטבחים קיימת מאז 1997 ויש לה אלפי לקוחות מרוצים אשר רכשו מטבחים בחיפה והסביבה. כמו כן לחברה עוד 4 סניפים נוספים דבר המקנה ביטחון ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש מטבח בחברה גדולה שקיימת לאורך שנים.

 

קרא עוד

המגוון הרב והעצום ששוק המטבחים מציע היינו גדול במיוחד מגוון ומסוגנן בכל אופן שהוא. חשוב לדעת שתכנון נכון עם מחשבה בריאה יכול להביא לתוצאות טובות מאוד מבחינת איכות החיים בשלב שלאחר התקנת המטבח. בדורות הקודמים מטבחים נועדו אך ורק להכנת מזון ולאחסון פריטים הקשורים למטבח.
היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וחלל המטבח תפס חלק משמעותי מאוד בקרב מעצבי הבתים מה גם שקיימים בתים שמתייחסים למטבח כאל "מקדש" ובצמוד אליו מקימים חדרון קטן העונה לשם "מטבחון".

אולם תצוגה מרשים במיוחד המציג מספר רב של מטבחים מכל הסוגים כדוגמת: מודרני, כפרי, קלאסי ועוד. אנו ב ARAN מטבחים מביאים לכם את מיטב הדגמים המובילים בארץ ובעולם ומתאימים את המטבח לפי דרישותיו של הלקוח. ARAN מטבחים היינה חברה מובילה בעולם לייצור מטבחים מכל הסוגים עם למעלה מ-2000 אולמות תצוגה בכל רחבי העולם.

סניף חיפה

רחוב ההסתדרות 72

טלפון: *5403

אימייל: aran@012.net.il

כתבות מומלצות

ARAN CUCINE בוועידת בנייה פרטית

מטבח מודרני

שיפוץ מטבחים

עיצוב מטבח מודרני – מדוע זה המטבח הטוב ביותר עבורנו

לאב 13 | ארן מטבחים | מטבחים מודרניים

תוספות למטבח – השינוי הגדול של הפרטים הקטנים