תפקידיו המרובים של האי במטבח

אי במטבח

בשנים האחרונות ועם התגלותו של האי במטבח אנו מוצאים את עצמנו מבלים שעות רבות של הנאה באזור המטבח. לאי תפקידים רבים והוא מתחלק לפי רצונותיו האישיים של הלקוח. יש כאלה שמעדיפים את להפוך אותו למרכז הבישול לכן הכיריים, הקולט אדים והכלים הזמינים להכנת המזון יתמקמו עליו. יש כאלה שמעדיפים אותו כשולחן פינת אוכל לארוחות השבועיות או סתם לשתיית קפה לכן תמצאו סביב האי כסאות בר, מכונת קפה ואת המוצרים הנדרשים לכך. יש כאלה שדווקא מעדיפים למקם את הכיור על האי ויש עוד מאות אופציות כאלה ואחרות שיכולות להתאים לכל לקוח לפי צרכיו האישיים. האי היינו פריט חדש יחסית ואם אתם מחפשים מטבח יוקרתי עם אי או מטבח כפרי עם אי תוכלו למצוא אותו בכל הווריאציות.

מלבד התפקידים המפורטים בחלק העליון לאי גם תכונות שמוסיפות עיצוב מאוד יפה לבית ומשרות אווירה נעימה ורגועה. עיצוביו המרובים וקלות הגישה הופכים אותו לפופולרי מאוד בקרב דיירי הבית. לחברת ARAN מטבחים קיימת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולה גם מחלקה נפרדת שתפקידה להפוך את האי לרלוונטי יותר. לדוגמא, אי כיום יכול להיות מושלט כולו ע"י שלט או אפליקציה שהופכים אותו לאינטראקטיבי. חלמתם פעם שטלוויזיה תעלה מתוך האי ? חשבתם פעם להסתיר את הכיריים או את הכיור ? אולי לשלוט בחום הכיריים מרחוק. אלה רק חלק קטן מהאופציות הטכנולוגיות שהאי יכול לספק.

אין ספק שהאי משדרג את המטבח פלאים, משדרג לנו את איכות החיים וכמובן שמקרב בין בני המשפחה יותר מתמיד. מתלבטים איזה אי לעשות ? אנו נשמח לייעץ לכם ולכוון אתכם לאי המתאים ביותר עבורכם.

 

מטבח לבן עם אי באמצע

עוד מטבחים מומלצים