מה הופך מטבח מעוצב לקסם

 

שאלתם את עצמכם פעם מה ההבדל בין מטבח מעוצב רגיל למטבח בין מעוצב שעוצב על ידי מומחים לעיצוב ? אז ככה, מה שמבדיל את החברות לייצור מטבחים מיצרנים פרטיים מתבטא בהמון פרמטרים כדוגמת איכות חומרי הגלם, מכונות הייצור המשוכללות והרשימה עוד ארוכה. הפרט העיקרי שמבדיל הוא שעות העבודה הרבות שישבו המעצבים על מנת להפיק עיצוב מושלם לכל סגנון מטבח שהוא.

בדך כלל בתמונות קשה מאוד להבדיל, אך אם נסתכל מקרוב נוכל לראות רמת גימור מעוצבת שמשרה את האווירה של עיצוב ואיכות גם יחד לכל הסובבים אותה. בחברת ARAN שנחשבת חלוצה בתחומה תמצאו מעצבי על מבעלי השמות הגדולים ביותר בשוק כמו FERRUCCIO LAVIANI ו – KARIM RASHID ששמם הולך לפניהם. אפשר לראות את ההבדל הגדול בין מטבח יוקרתי פשוט למטבח יוקרתי מעוצב בצפייה של לא יותר מ-10 שניות על תמונה ולהבחין בפרטים הקטנים והחשובים שהופכים את המטבח למושלם.

מטבח מעוצב בסגנון מודרני

 

לאחר העיצוב הראשוני המטבח עובר עוד מספר נגיעות של עיצוב ולפעמים מספר הטיוטות הוא גדול במיוחד, וכל זאת על מנת לספק את המוצר היפה ביותר אם רמת הפרקטיות הגבוהה ביותר.

לנו בארן ישראל 20 שנות מוניטין ומספר רב של לקוחות חוזרים וממליצים, אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מסניפינו ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחים המיובאים ומיוצרים באיטליה בעיצובים יוקרתיים, מגוונים ומיוחדים.
לפגישת ייעוץ חינם, השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

מטבח כפרי Rustic kitchen

כתבות מומלצות

עוד מטבחים מומלצים