המהפך שעבר המטבח הכפרי במאה ה-21

מטבח בסגנון כפרי

לפני לא יותר מ-50 שנה שימשו המטבחים להכנת מזון לבית בלבד. לחלק גדול מהמשפחות היה חדרון קטן של לא יותר מ-2 מטר על 2 מטר וזה היה המטבח הביתי. עם השנים ואפשר לומר שב-20 שנים האחרונות נתגלה הפוטנציאל הגדול הטמון ביכולות העיצוב של המטבחים שהגיעו מכל רחבי התבל. הביקוש הרב של תוכניות בישול כדוגמת "מאסטר שף" "קרב סכינים" ועוד, דרשו ממעצבי המטבחים סטנדרטים גבוהים מאוד של עיצובים שיראו מצוין בפריים טיים. המטבח הכפרי הוא היה השולט הבלעדי בתחום המטבחים אך מאז השתנו קצת הכוחות ונכנסו הקטגוריות של מטבח מודרני, מטבח יוקרתי, מטבח קלאסי ועוד.

לא די בכך שחלקו הגדול של נוכחותו במטבחים דעך כמעט מהבתים הפרטיים אלא גם מי שביקש את העיצוב הכפרי דרש אותו עם נגיעות של מטבחים מודרניים. חברות ייצור המטבחים לא ויתרו ובצדק ועם השנים האחרונות החזירו עטרה לישנה. כיום אנו יכולים למצוא אחוז גבוה מאוד של בתים עם מטבחים כפריים מדהימים מכל הסוגים. העיצוב שודרג משמעותית ומחזור המכירות של המטבח הכפרי קפצו בצורה משמעותית. אנו יכולים לראות דגמים מרהיבים להפליא שלא היינו יכולים להעלות בדעתנו שאפשר להגיע לרמת עיצוב מושלמת כל כך. אין ספק שהמטבח הכפרי עבר מהפך עצום מה שמחזיר אותו למשחק ובגדול.

20 שנות מוניטין ידע ולקוחות חוזרים וממליצים זו האחריות שלנו!
אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מסניפינו ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחים מעוצבים המיוצרים באיטליה.

יתרונות המטבח הכפרי:

למטבח הכפרי יתרונות רבים :

 • עיצוב שמתאים לכל תקופה ולא תלוי באופנה או טרנדים מתחלפים.
 •  עשוי מעץ מלא, דבר המקנה לו אריכות ימים.
 • ניתן לשלב בו טכנולוגיות משודרגות כדוגמת: טריקה שקטה, פתיחה אינטגרלית, פרזול משוכלל.
 • המטבח הכפרי משדרג את עיצוב הבית ומקנה אווירה חמה ומשפחתית.
 • המטבח הכפרי קיים בסגנון יוקרתי המשלב עיטורי זהב וכסף.

בשנים האחרונות המטבח הכפרי חזר לאופנה ורבים מלקוחותינו מתעניינים בסגנון זה, אולם לא תמיד יודעים להגדיר את מה שהם מחפשים והרבה פעמים משתמשים בשמות נוספים כגון: מטבח פרובנס/ מטבח אנגלי/ מטבח כפרי- מודרני/ מטבח קלאסי.

כאשר אתם מגיעים לאולם תצוגה פחות חשוב שמו של הסגנון אותו אתם רוצים אלא חשוב להגדיר מספר נקודות:

 • לאיזה צבעים אתם מתחברים?
 • האם הפתיחה של הדלתות צריכה להיות אינטגרלית או בעזרת ידיות?
 • האם החזיתות והויטרינות מעוטרות או חלקות?
 • אילו פרזולים חשוב לכם שיהיו בארונות המטבח?

הסגנון הכפרי עבר תהפוכות וחידושים בצבעים ובפירזולים הקיימים. חברת ארן מטבחים מתמחה בייצור ועיצוב מטבחים בסגנון כפרי. המעצבים של ארן מחדשים כל שנה את הקולקציות ומתכננים דגמים בסגנון כפרי תוך התחשבות בכל הטרנדים הכי אופנתיים.

בקולקציה החדשה של שנת 2020 קיימים שבעה דגמים של מטבחים כפריים אשר מתחלקים לשני סגנונות:

מטבח כפרי – קלאסי ומטבח כפרי-מודרני.

 • מטבח כפרי – קלאסי: זהו סגנון שמתאפיין בויטרינות ציוריות, צבעים חמים כגון חום/ באז' , ידיות בסגנונות שונים ועיטורי זהב וכסף.
 • מטבח כפרי- מודרני: זהו סגנון שמתאפיין בצבעים קרירים יותר כגון: עפור/ לבן/ תכלת, פתיחה אינטגרלית ללא ידיות וחזיתות ללא עיטורים.

רוצים גם לבחור את המטבח הכפרי שלכם?

לנו בחברת ארן מטבחים  שנות מוניטין ומספר רב של לקוחות חוזרים וממליצים, אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מסניפינו הממוקמים במגוון רחב של מקומות בארץ ולבחור את המטבח הכפרי הבא שלכם!

כאשר אתם מגיעים לפגישת ייעוץ חשוב לקחת איתכם:

 • שרטוט של המטבח/ תכנית אדריכלית.
 • צילום המקום (במידה וניתן).

כמו כן לפני שמגיעים לפגישת ייעוץ חשוב לחשוב על התקציב שאתם רוצים להשקיע במטבח. כך למעצב יהיה קל יותר להמליץ לכם על דגמים שתואמים את התקציב שלכם.

לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

Aran Cucine – ייצור מטבחים ברמה הגבוה והמתקדמת ביותר בעולם!

 

כתבות מומלצות

עוד מטבחים מומלצים