איך הפך המטבח היוקרתי לסמל יוקרה בבית

אייך הפך המטבח היוקרתי לסמל של יוקרה בבית?
בעבר שימש המטבח בעיקר כמקום לאחסון מוצרי מזון באשר הם וכמובן עיקרו היה להכנת מזון מכל הסוגים. עם השנים ובעקבות זיהוי הפוטנציאל הטמון ביכולת הייצור המדהימה של יצרניות המטבחים הפך המטבח לסמל עיצוב ולשדרוג ממשי בסגנון הבית. אפשר לומר שבית המוגדר כיוקרתי לא יכול לקבל את התואר הנחשק הזה מבלי שיהיה מורכב בו מטבח יוקרתי.

אז מה מבדיל בין מטבח יוקרתי למטבח רגיל ? התשובה היא פשוטה, כמובן שהעיצוב. מטבח יוקרתי יכול להיות בסגנון כפרי, קלאסי או מודרני. עיצוב יוקרתי מאופיין בדרך כלל בעיטורים מרהיבים, בנגיעות מושלמות, וכמובן בחומרי הגלם האיכותיים שמקנים לו את הפנים המושלמות שמולבשות על מטבח יוקרתי.
מה העלות של מטבח יוקרתי ? עלותו של המטבח היוקרתי בדרך כולל עולה במספר אחוזים על מטבחים בסגנונות אחרים. עלותו של מטבח יוקרתי יכולה להגיע פעמים רבות לסכומים של למעלה מ-200,000 ש"ח. חומרי הגלם מהם מופק מטבח זה הינם איכותיים ויקרים במיוחד, ובדרך כלל עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים לייצור מטבחים.
לנו בארן ישראל, 20 שנות מוניטין ומספר רב של לקוחות חוזרים וממליצים. הנכם מוזמנים להגיע להתרשם ממגוון רחב של מטבחים יוקרתיים בעיצובים מיוחדים שיהפכו את הבית שלכם למקום יוקרתי ומועצב יותר.
אנו בארן מטבחים מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו למטבחים יוקרתיים באחד מסניפינו השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
מטבח יוקרתי

מטבח יוקרתי

כתבות מומלצות

עוד מטבחים מומלצים